Listopad 2010


HIATUS (2)

11. listopadu 2010 v 13:44 | Gigi
Omlouvám se všem mým affs!Nebudu vás moc obíhat protože ted' si musím opravit známky!Doufám že mě pochopíte affs prosím vás nemažte mě...Hiatus bude trvat od 11.11.2010-unkown.

Transformers na NOVĚ!

7. listopadu 2010 v 15:55 | Gigi
Dneska budou dávat na NOVĚ film Transformers!Omlouvám se že píšu pozdě ale všimla jsem se teprve ted tak ještě máte šanci aspoň kousíček vidět.Začíná v 13:45 a končí 16:30.Tak si to užijte film doufám že se vám bude líbit:))

December 2010 Issue of Total Film Magazine

5. listopadu 2010 v 22:27 | Gigi
"Já jsem se identifikovala s charakterem.Je to zlomené, poškozené a exponované,milovala Lily a chtěla jsem jí být navždy"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com

Poškozená a exponovaná Megan!

4. listopadu 2010 v 14:33 | Gigi
Tak pro ty co nepochopily článek tak jde o to že Megan se vžila do té role!Je to její nejoblibenější role!Jinak doufám že se vám bude překlad líbit,protože já nejsem s ním spokojená:(
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Megan Fox její postava ve filmu Passion Play natolik zaújala, že ona "chce být jí navždy".
Krásná hollywoodská herečka Lily hraje ve filmu, dámu, která je držena ve skleněné krabici jako součást v karnevalu atrakcí.
Megan připouští, že role byla jedna z jejích oblíbených její dosavadní kariéry, a říká, že ocenění zejména zranitelné povaze její charakter.
"Já se identifikovala s charakterem hodně. Je to zlomené, poškozené a exponované - já jsem milovala Lily a já jsem chtěl být jí navždy "řekla hvězda
Filmový režisér Mitch Glazer také viděl podobnosti mezi Megan a její charakterem. Ve skutečnosti, paralely mezi jejich životy byly jedním z hlavních důvodů herečka byla obsazena do role.
    "Když jsem byl na obědě byla tak zranitelná a tajemná, a když jsem mluvil s ní o roli ženy, která lidé platí sledovat ve skleněné krabici a o objektivizaci ženy, jsem se podíval z okna a tam je zeď paparazzi fotografování ji jako jsme jíst a já myslel, jestli tahle holka nechápe, tento znak - nikdo nebude, protože to je opravdu život, "vysvětlil Mitch.
Ředitel údajně pracoval na filmu scénář za posledních 20 let před tím, než vstoupil do uskutečnění, což znamená 24letá Megan byla pouze malá holčička, když film byl první koncept vymyslel.
Podrážděný pohádkový románek také hraje Mickey Rourke a Bill Murray, a získala fantastické recenze.

Zatím žádné novinky!

2. listopadu 2010 v 15:10 | Gigi

Zdravím,o Megan zatím nejsou žádné novinky!Tak píšu nějaký ty moje novinky.Mám se dobře až na tu dávku špatných věcí.Dneska mám v plánu udělat  layout s GLEE pro skvělé aff TeWii a Beyli.Pak ještě ten blend pro Krist a nějaké ty ikonky:))Mám ještě pro vás návštěvní knihu pokud' chcete něco mi oznámit nebo se zeptat odkaz je zde.Už musím jít tak papa:))