Srpen 2010

Out and about in LA

31. srpna 2010 v 18:14 | Gigi

Jonah Hex Stills

31. srpna 2010 v 18:08 | Gigi


Jonah Hex Trailer

31. srpna 2010 v 17:53 | Gigi

Affiliates

31. srpna 2010 v 17:21 | Gigi

Apply?
19/25


1 září FUJ nebo HURÁ!?

31. srpna 2010 v 17:19 | Gigi
 by dream-eyes.blog.cz

No takže zítra prvního září tak co těšíte se do školy?Já ne jdu totiž na gympl a nikoho tam neznám doufejme že se seznámim dneska ještě něco přidam do galerie ju mějte se tu hezky:)Megan se vdala!

29. srpna 2010 v 9:29 | Gigi
Megan Fox jedna z nejvíc sexy hereček na světě se na přísně utajovaném svatebním obřadě vdala z amerického herce Briana Austina Greene.
Veselka se konala na Havaji v luxusním hotelu "Four Seasons" a pár si nepotrpěl na žádné okázalosti.  Na svatbu pozval ženich s nevěstou jen šest hostů.
Čtyřiadvacetiletá Megan Fox chodí s o dvanáct let starším Brianem už od svých osmnácti let. Pohledného sympaťáka si diváci pamatují coby Davida Silvera z populárního seriálu Beverly Hills 90210.
Megan Fox se společně s Brianem stará o jeho osmiletého syna z předchozího vztahu.Sympatická herečka ale nepatří mezi žádné skandalistky. Nedávno se nechala slyšet, že spát může jen s chlapem, kterého opravdu miluje a Brian je teprve druhý muž, s nímž chodí.
Atraktivní krasavice se ale nejlépe cítí doma u rodinného krbu. Nedávno dokonce odmítla hrát ve třetím pokračování Transformers a dokonce nepřijala lukrativní nabídku na hlavní roli v dalším díle akčního trháku Lara Croft: Tomb Raider.

MŮJ NÁZOR:
Jsem za Megan hodně ráda a také z toho to článku pochopila jaký dobrý člověk Meg je!

Má problémy s kokainem?

29. srpna 2010 v 9:21 | Gigi

Když Megan Fox se objevila na červeném koberci na 12. výročí Teen Choice Awards se záhadnou bílou látkou v nose.
Bylo řečeno, že Megan byla v posilovně, aby skryla své nedávné problémy se sníženou váhou a při návštěvě Comic Coc pro Jonnah Hex byla nějaká neposedná a neustále si olizovala rty.MŮJ NÁZOR:
Je to víc než blbost Megan určitě nemá problémy s kokainem jenom si nějaké paparazzi tentokrát chtěli vydělát víc prachů.

Tattoo

28. srpna 2010 v 17:23 | Gigi


Pets

28. srpna 2010 v 17:22 | GigiQuotes

28. srpna 2010 v 17:21 | Gigi
"Vždycky jsem viděla sáma sebe jako velmi mužskou!"

"Neřekla jsem, že jsem byla ošklivé káčátko. Byla jsem vlastně roztomilý malý kluk, ale já prostě necítím jako žena. Sedět tady, mluvím s tebou, když mám mentální obraz v mé hlavě, a to člověka! Já jsem cvok! "

"Mám pocit, jako divoká zvířata jsou jen tak mnohem blíže k Bohu."

"Jsem skutečně posedlá kočkovité šelmy, a já jsem byl na webu stále zkoumání kočičí záchrany."

"Jsem divoška, ale i já opravdu ráda, jak se na sebe šaty a šperky, a já jsem posedlá boty."

"Měl jsem Barbíny a já bych vždycky jim opravdu hrozné účesy. Hrál jsem s Ninja Turtles. A já jsem hrála venku hodně. "
(V dětství)

"Byli jsme velmi, velmi špatné, když jsem byla malá. Neměl jsem mnoho hraček a já jsem musel udělat sáma. "
(Na dětství)

"Jsou věci, které si pamatují z dětství, které byly tak fantastické, že vám to stále dělá si myslíte, že tak. Jako dospělý a jakkoliv unavený máte pocit, že jste se stal, je tu stále, že slabost pro něco. "

"Víš, Jingle All the Way! Já nejsem sarkastická. Byl jsem jako 7, pak když to přišlo, a miloval jsem ji. Miloval jsem to! Teď jsem 21. "

"Jsem mladý a má spoustu hormonů - já jsem vždycky v náladě."

"V okamžiku, kdy jsi otevřený a upřímný a říct si můžete vychutnat skvělý sex vás jsou označeny tulák."

"Je to divné v Hollywoodu, kde se lidé snaží kontrolovat každý aspekt vás, od barvy vlasů, aby každé slovo vyslovit. Doufejme, že je to jiné v Británii. "

"Nemyslím si, že lidé jsou rozhodování v Británii. Ženy by měly být konformní automaty v LA, ale v Británii si můžete být sami a lidé vás vezme na nominální hodnotu. "

"Je to moderní-denní morálku příběh, který se hraje v LA po celou dobu. Je to také příběh reality, protože mnoho mladých dívek s hvězdami v očích, do konce roku až hákování přežít. "

Facts

28. srpna 2010 v 17:18 | Gigi
Je součástí Cherokee.

Zasnoubená s hercem Brian Austin Green od roku 2006.

Je posedlá Judy Gerland a Čarodějem ze země Oz.

Čaroděj ze země Oz film který Megan inspiroval se stát herečkou.

Pan Prstenů je její nejoblibenější film všech dob. 

Ona je obrovský fanoušek Marilyn Monroe a bude plakat jako malé dítě pokaždé, když slyšela její hlas. "Měl jsem obrovské empatie pro ni."

Mám tetování na Marilyn Monroe v létě roku 2007.

Když byla teenager, Megan se chtěla stát právníkem,kvůli Ally McBeal.

Pila hodně Champaign na její 21. narozeniny, několik věder stojí za to.Strávila večer na Maxim Hot 100 party.

Říká, že její starší sestra Kristie je mnohem krásnější než ona.

Miluje surfování a vody.

Má mnoho zvířat, včetně šesti anglických buldoků, kočka, pták a selat.

Říká, že její zvířata jsou její nejlepší přátelé.

Nejí vepřové.

Pracovala v tropickém Smoothie na Floridě, když jí bylo 15.Někdy musela chodit v kostýmu velkýho banána.

Její módní pravidlo pro červený koberec je být jiný a stojí od growd.

Absolutně miluje boty, a to zejména podpatky. Zřejmě tráví všechny své peníze na boty.

Cítí nejkrásnější po dni surfování.

Se objevil v americké Parkinson nemoci asociace 3. výroční Walk-a-Thon s Brian Austin Green, prokazující Pilates Stick.

Používá se k posedlý Nirvana a Mötley Crüe.

Nelíbilo Lindsay Lohan při natáčení Vyznání Teenage Drama Queen. Oni nevyšel.

Její oblíbenou herečkou je Angelina Jolie. "Já prostě miluju, že ona je neuvěřitelně čestný, a mám pocit, že ona se nebojí být sama."

Nemá stránky MySpace a jde online zřídka.

Miluje hrát X-Box.

Čte pánské časopisy.

Nesleduje vlastní sdělovací prostředky, protože to dělá její nervózní.

Má obrovské tlačenice na Justin Timberlake.

Je self prohlásil divoška.

Říká, že ona je intensily soukromé.

Miluje Metro.

Je velmi blízko s její matkou a dostal ji omračování vypadá od ní.

Ona bývala škádlil ve škole kousavý dívky. Zřejmě jim hodil kečup pakety na ni!

Používá se k viset ve striptýzových klubů. Její oblíbená jeden byl Los Angeles '"The Body Shop".

Šel do tábora Bible, když jí bylo 11.

Je self-přiznal komiksu geek. Její oblíbená je pochopit, Michael Turner. "On je nemocný! Nemocný umělec! "

Její oblíbené slovo je "nemocný" a ona ho používá v pozitivním způsobem.

Si myslí, že Steven Spielberg je velmi otcovský a teplé, zatímco Michael Bay rozhodně není.

Neučinila žádné školení pro Transformers, protože nevěděla, její role by byla tak velká.

Je velkým fanouškem Pána prstenů knih a byl původně bál myšlenka filmu. Nakonec, ona byla šťastná s ním - kromě Stromovous, protože si myslela, že nebyla dostatečně mrazivá ve filmu.

Čmelák je její oblíbené Transformers postava z filmu, ale ona si užil Starscream v animovaném seriálu.

Biography

28. srpna 2010 v 17:09 | Gigi

Megan Denise Fox se narodila 16.května 1986. Když ona byla uvedena do nemocničního pokoje v Knoxville 16. května 1986,její matka sledovala film Blue Hawaii s Elvisem.Další film viděla, jak hrála Marilyn Monroe, který zřejmě měl hluboký vliv na matku i dítě. "Chtěla jsem být herečkou od okamžiku, kdy mi byly tři," říká. "Viděl jsem, Čaroděj ze země Oz a já jsem byl posedlý, a já měl na sobě kostým, Dorothy, že jsme z Oshkosh kombinézu. A já se moje máma mi říkají Dorothy. "Megan říká, že vyrůstala ve velmi chudé domácnosti v Tennessee, ale měla možnost začít přípravy v herectví a tanec při pouhém věku pěti let. Její rodina se přestěhovala na Floridu, když jí bylo 10 let a tam mladá Megan pokračovala její přípravy a dokončila školu. Začala herectví a modelování ve věku 13 poté, co vyhrál několik cen v roce 1999 na americké Modeling a Talent úmluvy v Jižní Karolíně. S úspěchem jako modelka, Megan začala věnovat herectví vážně a udělala pokrok do Los Angeles, Kalifornie.

Megan nutila její film debutovat v roce 2001 na dovolenou za sluncem jako Brianna Wallace, rozmazlená dědička a soupeř Ashley Olsen. V roce 2002, Megan vyložené roli Ione Starr v televizním seriálu Ocean Avenue. Jen pár dní poté, co dokončila natáčení v Miami,Megan se vrátila do Los Angeles, kde byla obsazena do měsíce, jako Cassandra Ridgeway v sérii WB nápovědy. Bohužel show jen běžela na pár epizod, ale rozhodně se nezastavila Megan Fox. Objevila se v epizodách Co mám ráda o vás, Dva a půl chlapa a komedie ABC pilot, pro mě novinka. V roce 2004 se Megan oblíbená jako Candace Bříza v TV ABC rodina je film Zločiny z módy. Další Fox pokračovala ke skóre hlavní roli v Vyznání Teenage Drama královny po boku Lindsay Lohan. Tam byl rivelry mezi jejich charaktery, které enchoed v reálném životě, jak Megan přiznala, že neměla vyjít s Lohan. "Lindsay a já nebyli nejlepší přátelé. Protože jsem vypadal starší než ona, ona by fajn, aby můj obličej, takže bych ji koupit cigarety. Dostali jsme pryč s ním pokaždé. "Fox byl také obsazen jako Sydney Shanowski v Hope & Faith, situační komedie, na kterou měla připojeno k mezi 2004 a 2006, objevit se v celkem 29 epizod. Ona byla nominována na Young Artist Award za roli. Během této doby Megan byla touha po další filmové role. "Mám opravdu neobvyklý, divný, tmavě smysl pro humor. Můj smysl pro humor není opravdu ok dobře s sitcom televize. "


Po hlavní roli v Hope & Faith, Fox přistál její průlomové roli hlavní ženskou roli, Mikaela Banes, ve Michael Bay v roce 2007 letní blockbuster hit Transformers, konečně stává velké domácí jméno. Megan si užil roli, a to zejména, když se dostala až k činit nějaký osel kope sama. Ona také se ujal co-hvězda Shia LaBeouf. Vzhledem k obrovské mezinárodní úspěch filmu, pokračování je v pracích a bude vydána v roce 2009. Hit je možnost, že Transformers bude přeměněno trilogii a lze předpokládat, že charakter Mikaela budou na palubě ještě dva film filmy. To je však rozhodnutí studio. Fox také se připojil k obsazení Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám v červnu 2007. V něm se bude hrát Sophie Maes, mladý Hollywood Starlet a Simon Pegg je předmět zalíbení. Film bude vydána v říjnu 2008 ve Velké Británii. Až další pro Megan je Jennifer tělo, Diablo Cody (Juno), napsala černou komedii. Film, označit za podobný v tónu k Heathers, vidí Megan v roli Jennifer, nově posedlá roztleskávačka se změní v zabijáka, který se specializuje na jídle její spolužáky.

V listopadu 2006 oznámila zasnoubení s dlouho přítele a Beverly Hills 90201 hvězda Brian Austin Green. Megan a Brian pobytu v Los Angeles se svými psy. Megan se zdobily přikrývky a sexy ženy seznamy časopisů několik mužů, včetně FHM, Maxim a GQ. V roce 2008 FHM zazpíval ji jako nejvíce sexy žena na světě! Vedle své kariéry jako perspektivní herečka a úžasný model, multi-talentovaný dáma má absolvovat školení v piano, klarinet, zpěv, plavání a gymnastiku a ona také funguje jako umělec.

Ozbrojené s ní stávkující vzhled a charismatického představení, Megan Fox je super hvězdou zítřka, a můžeme očekávat jen mnohé velké věci od ní na mnoho let dopředu! "Vlastně jsem chtěl dělat velmi malý film, který je řízený charakter, že mohu pracovat na opravdu tak, tak nějak ukázat mé schopnosti jako herečka," říká Fox její plány do budoucna. Je správné se domnívat, že její role v orgánu Jennifer to přinese jí právě to.

VYBRÁNO!

28. srpna 2010 v 16:57 | Gigi
Takže oficiálně od 28.8 je blog sellygummy zaměřen na Megan Denise Fox!
Rubriky budou uplně všechny spraveny a budou ještě ke blogu patřit
3 blogy!Galerie,Iconcenter a Media.
-------------------------------------------------------------------xoxo-Gigi----------------


Wanna be my Affs?

25. srpna 2010 v 16:40 | Gigi
PRAVIDLA
Spřátelím si ráda,nechci po vás velkou návštěvnost sama
mám s tím zkušenosti.Chci jenom aby jste mě obíhali a psali 
komentáře nemusí to být každý den stačí 1x za týden.
Pokud'nejsi přijat/a tak tady komentář mažu aby v tom byl
přehled.Zatím máš šanci 21/27:)

PŘIHLÁŠKA
  • přezdívka
  • blog/web
  • o čem máš blog
  • známe se?
Omlouvám se ale ted' mám affs dost takže budu vybírat opravdu kvalitní stránky!

REKONSTRUKCE

25. srpna 2010 v 12:52 | Gigi
No tak jsem se rozhodla se na tenhle blog vrátit akorat to bude fansite a o kom se zatím rozhodnu.
Affs všechny mažu a budu je nabírat všechny znova!Děkuji za pochopení Gigi...