Listopad 2009

Emily Browning

29. listopadu 2009 v 10:04 | WeUnKa
Australská herečka Emily Browning se narodila roku 1988 v Melbourne, Austrálii. Má dva mladší bratry. Jako malá ráda hrála ve školních představení a herectví jí opravdu šlo. Emily si proto našla agenta a brzo přišla i nabídka od televize Hallmark na roli ve filmu "Ozvěna hromu" (1998).

Následovali role v několika seriálech. Skutečný zlom nastal až po roli holčičky Katie v hororu "Loď duchů" (2002). Ve stejném roce dostala Emily ocenění za nejlepší mladou herečku o rok později byla v této kategorii jen mezi nominovanými. Poté se objevila ve filmech "Propad do temnot" a "Ned Kelly"(2003).

V roce 2004 odjela do LA na natáčení filmu "Řada nešt'astných příhod". Díky tomuto filmu si už podruhé zahrála vedle Billa Connollyho (poprvé ve filmu "Muž, který soudil boha" v roce 2001). Ve filmu ztvárnila mladou vynálezkyni Violet, kterou společně se sourozenci postihlo neštěstí v podobě smrti rodičů a zlého strýce Olafam (Jim Carey), který se pokouší ukrást jejich dědictví. Jejím zatím posledním filmem tohoto roku je "Standed" (2006), film se zatím vysílá jen v Americe, čeští diváci si na něj ještě chvíli budou muset počkat.

popis filméčku

29. listopadu 2009 v 10:00 | WeUnKa
Rodinná černá komedie Řada nešťastných příhod byla natočena podle knih Zlý začátek, Nouzový výtah a Ohavná pila vypravěče Lemony Snicketa. Film plný originální směsi inteligence, ironie a humoru okouzlí nejen mladé diváky.
Příběh pojednává o třech dětech a jejich více než pozoruhodné životní cestě. Přes ztrátu rodičů přes sled tajemných okolností se sourozenci Baudelairovi navzájem naleznou na cestě nádherných překvapení a katastrofálních nezdarů při pátrání po domově. To vše pod dohledem nového poručníka - lstivého, vychytralého strýce Olafa, který je ochoten udělat cokoliv, aby získal jejich dědictví. A to opravdu cokoliv. Avšak děti se mohou spolehnout na svou přirozený důmysl, vynalézavost, vtip a v neposlední řadě na nezkrotná kouzla. Toto jim všem pomůže objevit, že pokud drží pospolu, tvoří rodinu . domov.

Dreamworks Pictures a Paramout Pictures představují ŘADU NEŠŤASTNÝCH PŘÍHOD, film pod režijní taktovkou Brada Silberlinga (Casper, Město andělů), film s hvězdným obsazením (Jim Carrey, Meryl Streep, Emily Browning (Loď duchů), Liam Aiken (Listopadová romance)). Scénář napsal Robert Gordon, o produkci se postarali Duncan Kenworthy, Tim Bevan a Eric Fellner.


Taylor Lautner

29. listopadu 2009 v 9:58 | WeUnKa
Taylor Daniel Lautner se narodil 12. února 1992 v Grand Rapids, Michigan, USA. Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád i fotbal a baseball.

Ačkoli miloval karate, už v sedmi letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v episodách My wife and kids (2001),Kalifonické léto(summerland)(2004) nebo The Bernie Mac Show (2001). Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.

První větší úspěch přišel v roce 2005, kdy Taylor dostal roli ve filmu Dobrodužství žraločáka a lávovky. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesl film Stmíváni (2008).

stmíváni ke shlednutí

29. listopadu 2009 v 9:52 | WeUnKa


popis filmu

29. listopadu 2009 v 9:51 | WeUnKa
Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Roberta Pattisona), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.
http://www.horroria.com/i/nposters/11/06/110615-X7.jpg
Anrew Seeley

29. listopadu 2009 v 8:50 | WeUnKa
Anrew Seeley se narodil v Ottawě v Kanadě 30.dubna 1982.

Studoval na Lake Brantely High School a v roce 2000 odmaturoval. Andrew je velmi nadaný tanečník a kromě jiného taky skládá hudbu. Má několik vlastních sólových písní a desku. Zpíval písně k High School Musical místo Zaca Efron (kterého taky daboval), protože Zac měl nějaké problémy. Poslední dobou spolupracuje s ''Raven''...

PooooZzZooooR!!!!

28. listopadu 2009 v 19:07 | WeUnKa
Ahojky=o)
Bohůžel na blogískach se objevily HACKERY!!!Dejte si na něj pozor,protože ti budou vymazávat články ZRUŠIT BLOG VŠAK NEMŮŽOU!!Jen s tvým potvrzeným může někdo vymazat BLOG!!!

SONF o nejlejpší film=)

28. listopadu 2009 v 18:47 | WeUnKa
Ahoj je tu SONF o nejlejpší film!!!
napiš:
jméno:
přezdívka:
nejoblibenější film:
Jsou tu 3 kola prvních 10 který příhlasejí jsou už v prvním kole...

Awoky=o)

28. listopadu 2009 v 18:45 | WeUnKa
Ahojky=o)
Ráda by jsem se zúčastnila v nějaké soutěži nebo SONFU to je jedno.Tak pište PLS jestli máte na blogísku nějaké soutěže...

rozvrh hodin s Taylor pro MaRcIcInKu=o*

28. listopadu 2009 v 12:03 | WeUnKa

rozvrh hodin s Hilary pro Sajunku=o*

28. listopadu 2009 v 12:00 | WeUnKa

rozvrh s selčou =o)

28. listopadu 2009 v 9:54 | WeUnKa

Proč milovat Selču?

28. listopadu 2009 v 9:20 | WeUnKa
  1. Protože je hodná
  2. Protože má ráda svoje FANY a važí si je!Vždycky bude mít čás se s vama povídat a vyfotit se s vámi.Bude vždycky ráda vám dá AUTOGRAF.
  3. Je skromná a pomáhá zvířatům nedávno zachranila 5 psům život.A také pomáhá utulkům.
  4. Neni agresivná
  5. Ráda se s vámi bude psát=o
  6. Nedělá žádne skandaly,protože ví že se proslaví svým talentem.(neni jako Miley)
  7. Tich důvodu je opravdu hodně kdyby jsem to všechno psala tak mi už praskne klavesnice myslím že už to stačí ne =o)


druhé hlasování...Selča vs. Miley

28. listopadu 2009 v 9:09 | WeUnKa

Ahojky =o)
Je tu další hlasování Selča vs. Miley...protože některý nestíhly hlasovat a nevěděli jedno pravidlo.Když třeba Selča má 10 hlasů takže vyhrává.Doufám že jste pochopily pravidla.


http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20080428/425.Cyrus.Gomez.042808.jpg
http://images1.fanpop.com/images/photos/2600000/M-S-miley-cyrus-vs-selena-gomez-2625992-570-841.jpg
http://sp9.fotolog.com/photo/25/11/60/whowearsitbetter/1229713076725_f.jpg

Dess pro SBé Daríínku =)

26. listopadu 2009 v 14:58 | WeUnKa

besídka =o)

25. listopadu 2009 v 16:49 | WeUnKa
Awooj=)už bude za chvíli besídka!!!Ale já jsem vymyslelá KarkulkuTADY TEXTÍÍK


b yla jednou jedna sladká dívenka, kterou musel milovat každý, jen ji uviděl, ale nejvíce ji milovala její babička, která by jí snesla i modré z nebe. Jednou jí darovala čepeček karkulku z červeného sametu a ten se vnučce tak líbil, že nic jiného nechtěla nosit, a tak jí začali říkat Červená Karkulka.
jednou matka Červené Karkulce řekla: "Podívej, Karkulko, tady máš kousek koláče a láhev vína, zanes to babičce, je nemocná a zeslábla, tímhle se posilní. Vydej se na cestu dříve než bude horko, jdi hezky spořádaně a neodbíhej z cesty, když upadneš, láhev rozbiješ a babička nebude mít nic. A jak vejdeš do světnice, nezapomeň babičce popřát dobrého dne a ne abys šmejdila po všech koutech." "Ano, maminko, udělám, jak si přejete." řekla Červení Karkulka, na stvrzení toho slibu podala matce ruku a vydala se na cestu.
b abička bydlela v lese; celou půlhodinu cesty od vesnice. Když šla Červená Karkulka lesem, potkala vlka. Tenkrát ještě nevěděla, co je to za záludné zvíře a ani trochu se ho nebála. "Dobrý den, Červená Karkulko!" řekl vlk. "Děkuji za přání, vlku." "Kampak tak časně, Červená Karkulko?" "K babičce!" "A copak to neseš v zástěrce?" "Koláč a víno; včera jsme pekli, nemocné a zesláblé babičce na posilněnou." "Kdepak bydlí babička, Červená Karkulko?" "Inu, ještě tak čtvrthodiny cesty v lese, její chaloupka stojí mezi třemi velkými duby, kolem je lískové ořeší, určitě to tam musíš znát." odvětila Červená Karkulka. Vlk si pomyslil: "Tohle mlaďoučké, jemňoučké masíčko bude jistě chutnat lépe než ta stařena, musím to navléci lstivě, abych schlamstnul obě."
c hvíli šel vedle Červené Karkulky a pak pravil: "Červená Karkulko, koukej na ty krásné květiny, které tu rostou všude kolem, pročpak se trochu nerozhlédneš? Myslím, že jsi ještě neslyšela ptáčky, kteří by zpívali tak líbezně. Ty jsi tu vykračuješ, jako kdybys šla do školy a přitom je tu v lese tak krásně!" Červená Karkulka otevřela oči dokořán a když viděla, jak sluneční paprsky tancují skrze stromy sem a tam a všude roste tolik krásných květin, pomyslila si: "Když přinesu babičce kytici čerstvých květin, bude mít jistě radost, času mám dost, přijdu akorát." A seběhla z cesty do lesa a trhala květiny. A když jednu utrhla, zjistila, že o kus dál roste ještě krásnější, běžela k ní, a tak se dostávala stále hlouběji do lesa.
ale vlk běžel rovnou k babiččině chaloupce a zaklepal na dveře. "Kdo je tam?" "Červená Karkulka, co nese koláč a víno, otevři!" "Jen zmáčkni kliku," zavolala babička: "jsem příliš slabá a nemohu vstát." Vlk vzal za kliku, otevřel dveře a beze slova šel rovnou k babičce a spolknul ji. Pak si obléknul její šaty a nasadil její čepec, položil se do postele a zatáhnul závěs.
zatím Červená Karkulka běhala mezi květinami, a když jich měla náruč tak plnou, že jich víc nemohla pobrat, tu jí přišla na mysl babička, a tak se vydala na cestu za ní. Podivila se, že jsou dveře otevřené, a když vešla do světnice, přišlo jí vše takové podivné, že si pomyslila: "Dobrotivý Bože, je mi dneska nějak úzko a jindy jsem u babičky tak ráda." Zvolala: "Dobré jitro!" Ale nedostala žádnou odpověď. Šla tedy k posteli a odtáhla závěs; ležela tam babička a měla čepec naražený hluboko do obličeje a vypadala nějak podivně.
a ch, babičko, proč máš tak velké uši?" "Abych tě lépe slyšela." "Ach, babičko, proč máš tak velké oči?" "Abych tě lépe viděla." "Ach, babičko, proč máš tak velké ruce?" "Abych tě lépe objala." "Ach, babičko, proč máš tak strašlivou tlamu?" "Abych tě lépe sežrala!!"
sotva vlk ta slova vyřknul, vyskočil z postele a ubohou Červenou Karkulku spolknul. Když teď uhasil svoji žádostivost, položil se zpátky do postele a usnul a z toho spánku se jal mocně chrápat.
zrovna šel kolem chaloupky lovec a pomyslil si: "Ta stařenka ale chrápe, musím se na ni podívat, zda něco nepotřebuje." Vešel do světnice, a když přistoupil k posteli, uviděl, že v ní leží vlk. "Tak přece jsem tě našel, ty starý hříšníku!" zvolal lovec: "Už mám na tebe dlouho políčeno!" Strhnul z ramene pušku, ale pak mu přišlo na mysl, že vlk mohl sežrat babičku a mohl by ji ještě zachránit. Nestřelil tedy, nýbrž vzal nůžky a začal spícímu vlkovi párat břicho. Sotva učinil pár řezů, uviděl se červenat karkulku a po pár dalších řezech vyskočila dívenka ven a volala: "Ach, já jsem se tolik bála, ve vlkovi je černočerná tma." A potom vylezla ven i živá babička; sotva dechu popadala. Červená Karkulka pak nanosila obrovské kameny, kterými vlkovo břicho naplnili, a když se ten probudil a chtěl utéci, kameny ho tak děsivě tížily, že klesnul k zemi nadobro mrtvý.
t i tři byli spokojeni. Lovec stáhnul vlkovi kožešinu a odnesl si ji domů, babička snědla koláč a vypila víno, které Červená Karkulka přinesla, a opět se zotavila. A Červená Karkulka? Ta si svatosvatě přísahala: "Už nikdy v životě nesejdu z cesty do lesa, když mi to maminka zakáže!"
o Červené Karkulce se ještě vypráví, že když šla jednou zase k babičce s bábovkou, potkala jiného vlka a ten se jí taky vemlouval a snažil se ji svést z cesty. Ale ona se toho vystříhala a kráčela rovnou k babičce, kde hned vypověděla, že potkala vlka, který jí sice popřál dobrý den, ale z očí mu koukala nekalota. "Kdyby to nebylo na veřejné cestě, jistě by mne sežral!" "Pojď," řekla babička: "zavřeme dobře dveře, aby nemohl dovnitř." Brzy nato zaklepal vlk a zavolal: "Otevři, babičko, já jsem Červená Karkulka a nesu ti pečivo!" Ty dvě však zůstaly jako pěny a neotevřely.
t ak se ten šedivák plížil kolem domu a naslouchal, pak vylezl na střechu, aby tam počkal, až Červená Karkulka půjde večer domů, pak ji v temnotě popadne a sežere. Ale babička zlé vlkovy úmysly odhalila. Před domem stály obrovské kamenné necky, tak Červené Karkulce řekla: "Vezmi vědro, děvenko, včera jsem vařila klobásy, tak tu vodu nanosíme venku do necek." Když byly necky plné, stoupala vůně klobás nahoru až k vlkovu čenichu. Zavětřil a natahoval krk tak daleko, že se na střeše více neudržel a začal klouzat dolů, kde spadnul přímo do necek a bídně se utopil.
a tak šla Červená Karkulka večer spokojeně domů a nic zlého se jí nestalo.

pixelky =o*

25. listopadu 2009 v 16:05 | WeUnKa
Photobucket - Video and Image Hosting:maslicka:thinkheart.gif image by Saliskocm5_cry.gif image by Saliskofriendsangrylove-7.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskoloving.gif image by Salisko01.gif image by Salisko http://emo-hannah.blog.cz/1aberry.gif image by Salisko90.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskopixelBouncing bunnycrown1.gif image by Saliskolaugh-2.gif image by Saliskosick-1.gif image by Salisko pixelhttp://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/


Glitter teddy bear sleeping on mooncute glitter penguinbrown glitter kittycrazy eyes gray glittering catsilver glitter kittyglitter dog with floppy earscrazy eyes glitter dogblue spike haired creaturesweet glitter bunnyproud glitter squirrelOrange glitter butterflypink glitter pigcute purple glitter bugsmiling glitter butterfly


Drag and Drop or Double Click .
support11.png image by Saliskosupport10.png image by Saliskosupport9.png image by Saliskosupport8.png image by Saliskosupport7.png image by Saliskosupport6.png image by Saliskosupport4.png image by Saliskosupport5.png image by Saliskosupport3.png image by Saliskosupport2.jpg image by Saliskosupport1.png image by Saliskosupport.png image by Saliskoicon_10.gif image by Saliskoicon_11.gif image by Saliskoicon_12.gif image by Saliskoicon_13.gif image by Saliskoicon_14.gif image by Saliskoicon_15.gif image by Saliskoicon_16.gif image by Saliskoicon_17.gif image by Saliskoicon_18.gif image by Salisko

icon_19.gif image by Saliskoicon_20.gif image by Saliskoicon_21.gif image by Saliskoicon_22.gif image by Saliskoicon_23.gif image by Saliskoicon_24.gif image by Saliskoicon_25.gif image by Saliskoicon_26.gif image by Salisko

icon_27.gif image by Saliskoicon_28.gif image by Saliskoicon_29.gif image by Saliskoicon_30.gif image by Saliskoicon_31.gif image by Saliskoicon_32.gif image by Saliskoicon_33.gif image by Saliskoicon_34.gif image by Salisko

klick =o*

24. listopadu 2009 v 12:05 | WeUnKa


Objednej si dess=o*

24. listopadu 2009 v 11:32 | WeUnKa
Ahojky =o*
Chces objednat dess?
Tak napis:
  1. nazev blogu
  2. jakou celebritu,nebo zvire chces na dess

Vanoce...

24. listopadu 2009 v 11:28 | WeUnKa
Vánoce (z něm. Weihnachten svaté noci) jsou v křesťanské tradici oslavou narození Ježíše Krista. Spolu s Velikonocemi a Letnicemi patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům. Slaví se od 25. prosince do první neděle po 6. lednu. Již ve 3. století někteří křesťanští teologové uvadějí 25. prosinec jako datum Kristova narození, oslava tohoto narození je dosvědčena poprvé v Římě kolem roku 336.[1] Všeobecně se Vánoce v církvi slaví od 7. století.
V Česku je však za vrchol Vánoc považován Štědrý den, 24. prosinec, coby předvečer samotné slavnosti, do Vánoc je někdy zahrnována i doba adventní, která Vánocům předchází. K Vánocům se pojí nejrůznější tradice, k nimž se řadí vánoční stromek, jesličky (betlém), vánoční dárky, které nosí Ježíšek, či vánoční cukroví; některé z těchto tradic pocházejí již z předkřesťanských dob a souvisí s oslovou slunovratu, který na tyto dny též připadá. V současné době se však původní, náboženský význam Vánoc vytrácí a Vánoce se považují i za jeden z nejvýznamnějších občanských svátků.
Vánoční stromeček je vedle jesliček nejznámějším symbolem Vánoc.