Říjen 2009

make up jak u seleny gomez=)

30. října 2009 v 22:52 | WeUnKa

Potřebuješ:Kouřové stíny,Pudr(podobný tvé pleti)rtěnka(podle barvy tvé pusy)černá tužka na oči

Diplomek MaRčIčInCe229

30. října 2009 v 21:51 | WeUnKa
Pro mojí BF MaRčIčInKu229

Gralatujeme KiTTyNcE!!!

29. října 2009 v 19:57 | WeUnKa

tým pro záchranu zvířat!!!

29. října 2009 v 19:35 | WeUnKa
Prosím přihlašte se do týmu pro záchranu zvířat.Tim pomůžete zvířatkam!!!Stači napsat jméno,věk a jaké zviřátko na diplomek=)

Zachraňte Norky!!!!

29. října 2009 v 19:18 | WeUnKa

V posledních týdnech nemluví organizace na ochranu zvířat o ničem jiném než o zákazu chovu norků a lišek. Proč? Protože spousta tzv. kožešinových zvířat při chovu, nemluvě o konečném zabíjení, neskutečně trpí! Chceš vědět o nelidském zacházení s těmito chlupáčky víc?
Uprostřed miniaturní klece se krčí malé chlupaté klubíčko, které zrychleně dýchá. Po chvilce nečinného zírání před sebe se opět zvedne na své vyhublé a roztřesené nožky a začne nepřítomně běhat kolem klece. Z jeho bezduchého běhání bez cíle ho vyruší hlasitá rána. Někdo poblíž bouchnul dveřmi a blíží se k jeho kleci. Bezbranný chlupáč pozoruje, co ta osoba, která se k němu blíží, nese v rukou. Ostatní zvířecí kamarádi se dávají do jekotu a vrčení. Možná už tuší... Co asi probíhá hlavou malého vyděšeného norka? "Proč jdeš zrovna ke mně? Neseš mi nějaké jídlo? Odneseš mě zpátky k mámě?" Najednou ale ucítí strašlivou bolest, která mu v bříšku obrátí všechno naruby! Chce se nadechnout, zapištět o pomoc, ale nejde to. Ta bolest se nedá vydržet. "Už ne!" pomyslí si, než kvůli té děsivé bolesti upadne do hlubokého bezvědomí...

!!!Usmrcování zvířat probíhá za jejich plného vědomí! !!!Takhle, ale i mnohem brutálněji končí život nejednoho zvířete na tzv. kožešinových farmách, kde jsou bezbranná zvířátka chována jenom pro svůj kožich. Nejčastěji se zde vyskytují právě norci a lišky. Takový chov jim způsobuje obrovské utrpení, protože na rozdíl od domestikovaných zvířat (např. kráva nebo ovce) nejsou divoká zvířata na držení v zajetí a v malém prostoru vůbec zvyklá. Zvířata jsou držema v naprosto nevyhovujících podmínkách (malé klece bez pevné podlahy, neuklizené výkaly...) a výsledkem takového nelidského zacházení jsou častá onemocnění, zranění nebo poruchy chování. Takové vyděšené a uvězněné zvíře je totiž schopno vykonávat jeden a ten samý pohyb (stereotypie) pořád dokola, ze zoufalství si začne samo sobě ubližovat (norci si například koušou vlastní ocásky), nebo dokonce požírat vlastní mláďata.

!!!67 % občanů ČR si přeje zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat. !!!

Hlavní děsivou věcí, která by se měla úplně zakázat, je usmrcování zvířat elektrickým proudem, kdy jsou elektrody vsunuty do ústního a řitního otvoru zvířete (metoda používaná především u lišek). Pokud dojde k zástavě srdce před tím, než zvíře upadne do bezvědomí, může být vystaveno velké bolesti a šílenému stresu. Ve státě New York platí už velmi dlouho zákaz usmrcování lišek elektrickým proudem a tato nelidská metoda byla postavena mimo zákon i ve Velké Británii (ještě před tím, než zde byl přijat celkový zákaz chovu lišek). Od května 2009 schválil celkový zákaz chovu lišek i dánský parlament, který se tak připojil k Švédsku a Holandsku. V ČR se zatím chovají hlavně norci, lišky a činčily. Podle průzkumu z roku 2006 zde existuje 7 větších farem (nad 500 zvířat) s chovem norků a lišek a šest takových zařízení s činčilami.

!!! Celosvětovou petici za obchody bez kožešin podepsalo již přes 5 600 Čechů. !!!


Jak můžeš pomoci i ty?  • Nepodporuj a nekupuj si nic z pravé kožešiny. Ve svých oblíbených obchodech zaručeně najdeš umělou kožešinu.
  • Podepiš celosvětovou on-line petici za obchody bez pravých kožešin na www.obchodbezkozesin.cz. A řekni o petici svým kamarádům.
  • Staň se členem organizace Svobody zvířat a budeš informována o všech aktualitách a akcích (např. o zákazu chovu norků), které se momentálně dějí. Stačí ti jen vyplnit formulář na www.svobodazvirat.cz a zaplatit roční členství 300 Kč. Navíc obdržíš členskou kartičku.
  • Buď dobrovolníkem! Pokud nesouhlasíš s dalším nelidským chováním vůči zvířatům, dejte s kamarády hlavy dohromady a dávejte o takovém týrání vědět svému okolí. Pokud máš blog, poděl se s ostatními o tom, co se ti nelíbí.
  • Pokud chceš podpořit boj proti zákazu kožešinových farem alespoň finančně, můžeš! Popros rodiče nebo paní učitelku a udělejte ve škole sbírku na podporu tohoto zákazu. Libovolný finanční příspěvek pak zašlete na číslo účtu Svobody zvířat ČSOB 152049858/0300.

Přesně 5 676 Čechů už podepsalo celosvětovou on-line petici za obchody bez pravých kožešin. "Češi poskytli téměř třetinu podpisů a na světě už petici podepsalo skoro 17 000 lidí," vysvětluje Tomáš Popp, předseda občanského sdružení Svoboda zvířat, který tuto akci koordinuje u nás. Petici celosvětově spustila v září 2009 mezinárodní koalice Fur Free Alliance (FFA, Aliance za módu bez kožešin) na základě úspěchu mezinárodního programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer). "Petice vyjadřuje přání občanů nakupovat v obchodech, ve kterých budou mít jistotu, že si omylem nekoupí výrobek obsahující pravou kožešinu. Tuto jistotu jim nabízí právě certifikační program Obchod bez kožešin." Věříme, že i ty bys takové obchody podpořila, co ty na to?

!!! Pro zvířata je život na farmách utrpení - často jsou chována v naprosto nevyhovujících podmínkách.!!!
Norek versus módní návrháři

I velcí módní velikáni se chytli za nos a v jejich kolekcích už kožešiny neobjevíš! Tleskáme a doporučujeme následovat!
Jsou to: Tommy Hilfiger, DKNY, Calvin Klein, Stella McCartney


A blýská se na lepší časy! Zde jsou značky, které přislíbily do budoucnosti neprodávat ve svých obchodech žádné kožešinové výrobky.
Jsou to: Marks & Spencer, TopShop, Cooperative, Next, Zara, H&M


Známá topmodelka Helena Christensen sice "úchvatný" kožich z norka předvádí, ale v jejím šatníku bys ho hledala marně. Má své zásady! A jsou modelky, které jdou ještě dál a za nic na světě by věci z kožešiny ani nepředváděly! Z našich je tím známá další Helena - Houdová!

To bohužel není vše. "Rozhodnutím neprodávat kožešinu či výrobky, které kožešinu obsahují, se obchodníci přímo podílejí na pomoci bezbranným zvířatům (norci, lišky, činčily). Ročně je jich na světě zabito přes 75 milionů! Zahynou na farmách či v okách pastí - to vše pouze ve jménu módy. Způsoby jejich usmrcení jsou velice kruté a zvířata bývají stahována z kůže často za plného vědomí," uzavírá děsivý rozhovor Tomáš Popp.

!!! Výroba kožešin představuje významnou zátěž pro životní prostředí. !!!

Určitě si říkáš, že to je naprosto zbytečná smrt pro tak krásná a nevinná zvířa, jako jsou norci, a to jen kvůli jejich kožíškům, do kterých se pak bezcitní lidé oblékají. Máš pravdu! Kožešinové výrobky nejsou pro náš každodenní život nezbytností, natož nutností. Neexistují důkazy o jejich potřebnosti. Zkus se schválně rozhlédnout kolem sebe! Většina lidí kožešiny nenosí a ani jinak nepoužívá. Nejvíc kožešin "padne" na tzv. trimy (lemování oděvů), ale i bez toho bychom se jistě obešli. Proto je nutné, aby se takovému bezohlednému týrání zvířat řeklo jednou provždy STOP!


Diplomek Sanduli

29. října 2009 v 13:44 | WeUnKa

Diplomek pro Helgu

29. října 2009 v 13:37 | WeUnKa

Diplomek pro Pixie

29. října 2009 v 13:32 | WeUnKa

avatary

28. října 2009 v 17:46 | WeUnKa


zdroj:sellygummy.blog.cz

Awoi=)

28. října 2009 v 17:10 | WeUnKa

Awoi ploším napíš mi do komentářu co na mém blogu chybý,aby jsem mohla vylejpšit blogíís=)


Arnoldovy Patálie ke schlednutí

28. října 2009 v 10:48 | WeUnKa


Arnoldovy Patálie popis

28. října 2009 v 10:47 | WeUnKa
Hrdina z Nickelodeonu s hlavou jako ragbyový míč ovládl filmové plátno a chystá se na vaše obrazovky se zábavným příběhem plným dobrodružství, který potěší celou rodinu! Bezcitný podnikatel má hrozivý plán: srovnat Arnoldovu čtvrt se zemí a postavit obrovské nákupní středisko. Čas ubíhá a všichni volají po zachránci. A tím je právě Arnold. Společně s Helgou, věrnou copatou kamarádkou, která ho tajně miluje, a Geraldem, nejlepším přítelem, Arnold poznává pravý význampokroku a nachází nové radosti ve staré dobré čtvrti, která se jmenuje "domov".

Horton hrají

28. října 2009 v 10:36 | WeUnKa
role
Horton
role
The Mayor of Whoville
role
Vlad
role
Morton
role
Councilman / Yummo Wickersham
role
Dr. Mary Lou Larue
role
Tommy
role
paní Quilligan
role
Rudy
role
JoJo
role
Old Time Who / Additional Voices
role
Town Cryer / Additional Voices
role
Another Who / Additional Voices
role
Who Mom / Additional Voices
role
Hildy / Holly
role
Wickersham Guard #1
role
Willie Bear / Additional Voices
role
Who Girl / Additional Voices
role
Helga
role
Obnoxious Who
role
Glummox Mom / Additional Voices
role
Angela / Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Kangaroo
role
Sally O'Malley
role
vypravěč
role
Miss Yelp
role
Hedy / Hooly / Additional Voices
role
Helen
role
Heather
role
Who / Additional Voices
role
Who Kid
role
Joe
role
Katie
role
Heidi / Haley
role
Hanna / Additional Voices
role
Wickersham Guard #2
role
Jessica
role
The Dentist
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices
role
Additional Voices

horton ke shlednutí

28. října 2009 v 10:34 | WeUnKa


Horton popis filmu

28. října 2009 v 10:34 | WeUnKa
Horton je celkem normální slon v dobré fyzické i psychické kondici, a tak ho celkem překvapí, když mu pod nos spadne smítko prachu, které mluví. Celkem logicky se domnívá, že chyba, tedy vlastně hlasy, vězí v jeho hlavě, a že se prostě a jednoduše zbláznil. Jenže Horton se nezbláznil, a to smítko opravdu mluví. Je v něm totiž ukryté malé městečko Kdosice, ve kterém žijí maličkatí Kdovíci. Mezi nimi i Starosta - zasloužilý obyvatel, který má několik desítek roztomilých dcer, spokojený život a před sebou velkolepou oslavu stoletého výročí svého městečka. A je také jediný, kdo slyší Hortona. I Starosta si nejdřív myslí, že mu v hlavě přeskočilo, ale naštěstí mu včas dojde, že neblázní, a že Kdosice jsou ve vážném ohrožení. Dostaly se totiž ze svého starého a bezpečného úkrytu a jejich osud teď závisí na tom, jestli se Hortonovi podaří Kdovíkům pomoci s hledáním nového domova. Ale Horton je tak trochu pomatenec a ze svých nových kamarádů má tak obrovskou radost, že se o ní rychle podělí s ostatními zvířátky ze svého pralesa. Nikdo mu to samozřejmě nevěří. Dokonce spořádaná Klokanice to bere jako nepřípustné chování a zásah do dobrých mravů.

Hortonovo "šílenství" ji naštve natolik, že se rozhodne jetelový květ, na kterém je smítko s Kdosicemi, za pomoci zlého supa Vlada zničit. Hortonovo dobrodružství začíná. Horton je skvělý film pro každého - dokazuje to nejen kouzelně barevná a propracovaná animace postaviček, ale i humor pro všechny věkové skupiny. Hortonova naivita tváří v tvář proradným nepřátelům ho zavede do různých prekérních situací, kdy osud Kdosic visí doslova na vlásku. To se samozřejmě nemůže neprojevit přímo ve městě, kde se třeba od doby, kdy Horton zdolává provazové mosty a další překážky, skutečně nevyplácí navštěvovat zubaře, protože věčné otřesy mohou znamenat, že člověk přijde o víc než čekal.

Situační humor je navíc doprovázen velmi propracovanou animací postaviček. Film Horton není jen klasikou rodinnou podívanou, ale především filmem pro každého, kdo se chce dobře bavit.


info pro SBéčka

27. října 2009 v 18:38 | WeUnKa

INFO PRO SBÉČKA PLS RESPEKTOVAT=)

1.Navštěvovat blog aspoň 1 za den hello-kitty-hk.blog.cz

2.Psát komentáře a hlasovat

3.Nenadávat

Děkuji za poslech vaše WeUnKa


Kouzelnící z Weverly seriál online

26. října 2009 v 19:10 | WeUnKa


program na ochranu princezn film ke shlednutí

26. října 2009 v 14:58 | WeUnKa


Selena s.........

25. října 2009 v 8:44 | WeUnKa


s Taylor Swift

s Zacem Efronem

s Nickem Jonasem

s Jenifer Stone

s Miley Cyrus


Stardoll

24. října 2009 v 21:30
Tak to jsem ja na stardollu super stranka vite už o ní tak ted' už myslím že jo=)